AdBlock: zbavte se otravné reklamy na webu

Adblock plusBlokování reklamy je výborná věc, která vám zpříjemní návštěvu různých stránek a zrychlí jejich načítání. Použijte AdBlock, rozšíření pro váš prohlížeč. Ten pravý a s českými filtry jednoduše vyberete a stáhnete třeba přes stránky adblock.dajbych.net. Pokud se vám nějaká reklama přesto zobrazí, můžete AdBlock naučit ji blokovat také.

Otázky?

PS: Nezapomeňte nastavit výjimku pro tyto stránky, reklama tady není nijak rušivá.

Přehrávání videa během stahování

Chcete se dívat na film nebo seriál a nebaví vás čekat až se celý stáhne? Dívejte se na něj už během stahování! Nemusíte platit za rychlejší stahování, třeba na Ulož.to. Hned jak video začnete stahovat, můžete se na něj dívat – nepřerušeně, jen pokud se stáhne rychleji než se přehraje. Jinak je lepší chvíli počkat před spuštěním, dokud není předpokládaný čas stahování kratší než délka videa.

Jak na to:

  1. Začněte stahovat video (ideálně pomocí programu FreeRapid Downloader, některé prohlížeče totiž po stažení přeruší možnost přehrávat a stahují znovu).
  2. Najděte soubor, který se stahuje (ve Windows je typicky ve složce Stažené soubory a má koncovku .part, .partial, nebo .crdownload).
  3. Spusťe ho, např. programem VLC media player (Případně v něm zvolte možnost Neopravovat / Přehrát jak je).
  4. Dívejte se na video :)