Začala okurková sezóna

Už je to tady zase! Okurková sezóna sotva začala a už je v plném proudu. Ač jde o každoroční jev, lidé nadšeně jásají, provolávají okurkám slávu a veselí se. Tím stoupla spotřeba piva, ale i jiných alkoholických nápojů. Novinkou mezi nimi je letošní hit – okurkový likér. Prodej drog dosáhl enormních rozměrů. S tím stoupá i počet nehod a dochází ke hmotným škodám nebo i ke zraněním. Lidé jsou omámeni nadšením a v alkoholovém opojení způsobují velké množství dopravních nehod. Množí se také požáry a rabování. Výbuchy nekontrolovatelné radosti způsobují četné újmy na zdraví, vyskytly se i oběti na životech.

Mezi prvními nešťastníky byl známý zpěvák Daniel Nekonečný, jehož konec skutečně nikdo nečekal. Mnoho mrtvých je také mezi klauny, komiky a mimy, ale nejvíce byli touto tragédií zasaženi politici. Není proto prakticky nikdo, kdo by mohl pokračující katastrofě zabránit. Zasedací místnosti krizových týmů zejí prázdnotou a média marně shánějí politika, který by uklidnil veřejnost nějakým prohlášením. Jsme pravděpodobně všichni ztraceni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>